خرید سرور ایمیل مارکتینگ

کاربرد سرور ارسال ایمیل مارکتینگ - تبلیغاتی

در الماس هاستینگ این سرویس بر روی سرور مجازی لینوکس و کنترل پنل دایرکت ادمین  راه اندازی می شود، با توجه به اهمیت پایدار بودن این سرویس و  پاک ماندن از اسپم، ما نهایت تلاش خود را نموده تا این سرویس از طرف دیتاسنتر هیچگونه مشکلی نداشته باشد، اما این به این منظور نیست که شما از اسپم شدن ایمیل هایتان در امان خواهید بود، زیرا که اسپم شدن ایمیل های شما بستگی به وضعیت ارسالی شما دارد که هنگام تحویل سرور کلیه ی نکات و راه حل ها خدمت شما ذکر خواهد شد.

همانطور که ذکر شد، الماس هاستینگ تضمین پایدار بودن سرور و هرگونه اختلال از طرف دیتاسنتر مبنی بر ارسال ایمیل مارکتینگ یا تبلیغاتی را می کند. به طور خلاصه، شما هیچ زمان سرورتان بدلیل ارسال ایمیل تبلیغاتی مسدود نخواهد شد که این مورد اهمیت این سرویس را در الماس هاستینگ افزایش می دهد.

این سرویس شامل سرور مجازی لینوکس (آخرین نسخه) + آیپی(IP) کاملا پاک + لایسنس نامحدود دایرکت ادمین رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای توسط شما + کانفیگ حرفه ای می باشد، لازم به ذکر است که این سرویس نیاز به دامنه دارد، شما یا باید دامنه را از الماس هاستینگ تهیه کنید، یا اگر دامنه دارید، مشخصات ورود به کنترل پنل دامنه را هنگام سفارش در توضیحات سفارش ذکر بفرمایید، توجه کنید که دامنه شما نیز باید پاک از اسپم باشد تا ایپی شما را نیز آلوده به لیست اسپم در گوگل و یاهو نکند، همچنین سعی شود در دامنه کلمه ایمیل  و یا Bulk و یا امثال اینها نباشد.

همچنین الماس هاستینگ سعی می کند هر زمان که ایپی مورد نظر حالت پاک خود را از دست داد، به شما نسبت به تعویض ایپی کمک کند، اما بدلیل اهمیت این موضوع، واقعا تضمین در آن نیست.

بدلیل وضعیت این سرویس، این سرویس بصورت محدود ارائه می شود، و شما برای اطمینان از موجود بودن و خرید، باید به لینک زیر وارد شوید و سفارش خود را ارسال کنید.

کلمات کلیدی: ایمیل تبلیغاتی - ایمیل مارکتینگ - Email marketing - ارسال ایمیل

جستجوی دامنه

دامنـه مورد نظـر خود را در سيستـم زير بررسي فرماييد، سپس هدايت خواهيـد شـد براي ادامـه سفــارش خرید دامنه یا خرید هاست.